XSSMLXLXXL

DAINESE AWA WIND JACKET

99.00

V Dainese sa podarilo stiahnuť váhu bundy o 50% dolu a vylepšiť jej už aj tak perfektnú zbalitelnosť. Keď to celé zhrnieme. AWA WIND má novú farbu, prišla o kapucňu….

XS
S
M
L
XL
XXL
Zrušiť výber
Katalógové číslo: 203740505 Kategórie:
Popis

Popis

Minimalistická bunda odolná voči vetru a hmle a drobnému mrholeniu vďaka povrchovej DWR úprave. AWA WIND JACKET je novou verziou predošlej Windbreaker v ktorej sme toho zažili dosť. Sprevádzala nás dvomi sezónami od skorej jari až po chladnú jeseň pri každom výjazde. Mysleli sme si, že nič ľahšie sa už vyrobiť nedá (Aria Lite Windbreaker váži toľko čo dve Horalky) a predsa sme sa mýlili.

V Dainese sa podarilo stiahnuť váhu bundy o 50% dolu a vylepšiť jej už aj tak perfektnú zbalitelnosť. Keď to celé zhrnieme. AWA WIND má novú farbu, prišla o kapucňu (ktorá bola aj tak zbytočná), zhodila polovicu svojej váhy, dostala nový užší golier proti podfukovaniu. Funkčnosť vytunil nový zips a výrazná farba odvodená od farieb záchranných vozidiel. Pri všetkých tých zmenách prišla aj o poriadny kus ceny. Staršia verzia stála 129eur, nová si popýta z vašej peňaženky iba 99, čo je aspoň podľa nás za takúto bundu perfektná cena.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Veľkosť

XS, S, M, L, XL, XXL